Register Erkend Hypothecair Planners

Nederland telt meer dan 20.000 hypotheek-adviseurs. Slechts 1.158 natuurlijke personen mogen de beschermde titel Erkend Hypothecair Planner voeren. De personen die bevoegd zijn tot het voeren van deze titel zijn in onderstaand register opgenomen.

Om de titel van Erkend Hypothecair Planner te mogen voeren moet voldaan zijn aan drie voorwaarden:

  1. De kandidaat dient met succes het examen Erkend Hypothecair Planner te hebben afgelegd. Dit examen toetst het hoogste niveau van kennis en vaardigheid zoals dat op dit moment in Nederland bestaat op het specialisme van financiële vraagstukken rondom hypotheken. Of In het bezit zijn van het diploma Financieel Planner (FFP) en als gecertificeerd Financieel Planner werkzaam zijn, aangevuld met een eenmalige opleiding van drie dagdelen genaamd de Entreetoets. Klik hier voor nadere informatie, voorwaarden en inschrijving.
  2. De kandidaat dient jaarlijks deel te nemen aan een traject van permanente educatie.
  3. De kandidaat moet lid zijn van de Nederlandse Vereniging van Hypothecaire Planners. Op grond van dit lidmaatschap is de adviseur onderworpen aan een gedragscode die beoogt de belangen van de consument bovenwettelijk te beschermen.

Verzoek: Signaleert u adviseurs die zich als Erkend Hypothecair Planner profileren zonder dat zij in onderstaand register zijn opgenomen dan verzoeken wij u dit te melden aan het secretariaat van de NVHP. 

RegisternaamPlaatsnaam
A.W.B.(Alwin) AalderingBEEK
H.J.H.(Harrie) AaldringHEERHUGOWAARD
C.J.M.(Carla) van der AalstAMSTELVEEN
E.C.(Ewoud) van AalstWEERT
R.C.L.(Roland) AartsASTEN
O.A.A.(Olivier) van AbbeEINDHOVEN
R.R.(Remko) AbelmannZEIST
W.G.(Wilfred) AbmaDUIVEN
G.H.A.(Ronald) AdamsUTRECHT
W.J.C.(Wil) AdriaansBLADEL
A.C.M.(Anke) Adriaanse-LavrijssenSPIJKERNISSE
J.G.(Jacob) AeilkemaWINSCHOTEN
A.P.(AndrŽ) AgterbergVIANEN
J.(Jamila) Ait El Haj-OmarpourUTRECHT
N.(Najima) AkhlifiUTRECHT
S.P.(Paulus) AkkermanHEERENVEEN
J.P.B.(John Paul) AkkermanRAALTE
R.A.(Raymon) AlbersenCAPELLE AAN DEN IJSSEL
R.G.W.(RenŽ) AlbertsOSS
A.A.G.(Anke) AlbringWESTERBORK
A.(Adem) AltunBERGEN OP ZOOM
M.(Michael) van AmerongenUTRECHT
S.(Sanne) AnninkVELP
C.F.(Cor) AntonidesASSEN
J.H.(Jean Henri) Appelius van HobokenOUD-BEIJERLAND
O.U.(Omar) Aranda ReyesEINDHOVEN
J.C.G.(Jaco) ArendsÔS-HERTOGENBOSCH
P.G.M.(Pauline) Arends- van AaltenARNHEM
C.R.W.T.(Coen) ArntzNIJMEGEN
H.J.C.(Han) AssmanHEEMSTEDE
L.W.(Bart) van AstDEN HAAG
J.B.N.() AugustinusDEN HAAG
M.L.I.E.(Marie Louise) Baarens-BootPURMEREND
A.(Allard) BaarsALKMAAR
J.T.G.(Theo) BackersLEEUWARDEN
F.(Fatih) BagcivanROTTERDAM
G.(Gerrit) BakhuyzenENKHUIZEN
S.(Stephan) BakkerEMMEN
R.(Rindert) BakkerDAMWOUDE
J.N.T.W.(Sjaak) BakkerRAVENSTEIN
E.(Erik) BakkerLEEUWARDEN
A.P.(Adward) BakkerASSEN
J.H.M.(Jurgen) BakkersWAALWIJK
M.T.J.M.(Martijn) BaksHARDENBERG
M.E.P.(Maurice) van BalenHENDRIK-IDO-AMBACHT
M.F.(Maarten) BaltussenAMERSFOORT
H.N.P.(Nico) BaptistZWOLLE
A.F.G.R.M.(Marnix) BareldsMEPPEL
G.(Glenn) BarendsGROU
M.F.(Mark) BastAMERSFOORT
B.J.(Bert-Jan) BaxAMSTERDAM
E.(Ellen) de Beaufort-de ZeeuwAMERSFOORT
J.F.(Hans) BecksDEN HAAG
B.A.F.M.(Bjorn) van BeekUTRECHT
C.P.A.(Kees) BeemerUTRECHT
J.(Jelle) de BeerHELLEVOETSLUIS
S.M.(Stefan) BeersDEN HELDER
R.H.G.(Raymond) te BeestAALTEN
J.G.(Johan) BekendamVEENENDAAL
P.(Patricia) de BekkerHOEVELAKEN
G.A.(Gertjan) BekkersHORSSEN
J.(Jaap) van der BentROELOFARENDSVEEN
J.H.(Erik) BerendsUTRECHT
P.(Pascal) BerendsDELFGAUW
R.P.T.(Robert) van den BergNUENEN
H.J.M.(Hendrik) van den BergHELLEDOORN
G.W.(Gert) van den BergAPELDOORN
C.J.(Cynthia) van den Berg-WoutersUTRECHT
L.K.W.(Louise) BergmanRIDDERKERK
M.A.H.(Marcel) BerkersEINDHOVEN
P.R.(Peter) BerkhoutBEST
M.H.M.(Marcel) BernhardsDEN HAM
G.J.W.A.(Geert-Jan) BerningNIJMEGEN
A.S.(Samuel) BeukelmanHARDENBERG
R.J.(Ronald) BeukersÔS-GRAVENZANDE
F.P.M.(Francien) Beumer- MaasAMSTERDAM
O.D.(Olaf) van BeusekomAMSTERDAM
P.A.(No‘lle) de BieAPELDOORN
B.P.(Ben) BiesbrouckHAARLEM
J.W.H.M.(Joost) van den BiggelaarUDEN
W.(Wietse) BijmaDRACHTEN
L.G.F.(Loes) van BijnenHEESCH
P.F.(Jeroen) BijsterveldWEERT
T.(Tineke) BisschopHEERENVEEN
K.(Karin) BlaakKLAZIENAVEEN
J.(Jan) BlaauwTER APEL
E.(Eric) BlaauwDORDRECHT
J.V.H.R.(Jerry) BlettermanHOOGEZAND
A.P.B.M.(Ran) BlijlevensRIJEN
J.W.P.(Joost) BloemendalLEEUWARDEN
R.C.(Robbert) BlokÔS-GRAVENZANDE
J.H.(Arjan) BoddeŸsGORINCHEM
W.(Willem) BoekelaarHAARLEM
W.M.M.(Wendy) BoekemaDEVENTER
E.R.(Eric) BoekemaROGGEL
R.C.(Robert) BoekhorstWIJCHEN
G.A.C.(Anton) BoekweitRIJEN
J.(Jan) BoeleWOERDEN
W.A.(Wim) den BoerNIEUWERKERK
J.A.(Joop) BoerVENRAY
B.H.J.(Brenda) de BoerHEERLEN
T.(Theo) de BoerDRACHTEN
J.G.(Gertjan) de BoerAMSTERDAM
S.(Sebastiaan) BoeremaEMMEN
M.R.(Mark) BoetjeAMSTERDAM
J.M.(Jose) Bogers-CorstjensBUDEL
J.C.A.G.M.(Janine) van Bommel-van der HeijdenSINT OEDENRODE
C.H.S.(Carla) BommerROERMOND
N.E.D.(Desiree) de BondtDORDRECHT
J.C.(Joost) BongersRENKUM
R.C.W.(Rudy) BongersNIJMEGEN
F.(Freddy) BonhofAPELDOORN
M.(Mark) BonkestoterGOUDA
L.L.(Luuk) BoonstraANRHEM
A.B.C.M.(Anton) BootOOSTERHOUT
M.(Marc) BootsmaSNEEK
H.C.W.(Harrie) BorgersUTRECHT
Z.A.(Zeno) BorghoffAMSTERDAM
H.T.H.(Henri) BorgignonsMAASTRICHT
W.K.(Wilko) BorgonjenLEUSDEN
R.(Roero) BorstARNHEM
C.H.(Cees) BosDE MEERN
C.(Calvin) BosUTRECHT
S.P.G.(Stefan) BosUTRECHT
M.S.(Marrit) BosDRACHTEN
R.(Ruud) BoschLEUSDEN
L.A.(Luigi) BosmaBILTHOVEN
F.S.(Florian) BosmanVEENENDAAL
C.(Christiaan) BosmanAMSTERDAM
J.P.(Joost) BosmanOUDE TONGE
J.A. (Jacques) de BotSOEST
A.C.M.(Annemarie) BoumanBENEDEN LEEUWEN
H.E.(Henk) BouwmeesterEMMEN
J.(Jeroen) BouwmeestersHAAKSBERGEN
R.J.E.S.(Richard) BoxtartAPELDOORN
L.(Lisette) Braadbaart-MartensOISTERWIJK
M.(Mike) ter BraakOLDENZAAL
K.(Kornelis) BraaksmaHEERENVEEN
M.(Marco) ter BrakeEINDHOVEN
A.E.(Agnes) BrandligtUTRECHT
F.D.L.(Frank) BrandonNUENEN
Y.(Yarong) Brandon- TsengRIJSWIJK
M.J.M.(Mark) BrandsHUIZEN
E.J.(Evert-Jan) BrandtZALTBOMMEL
E.P.(Ernst) BrandtPUTTE
H.(Henri) BrinkZWOLLE
W.M.C.(Wilma) van den BrinkAMERSFOORT
R.G.(Ruud) BrinkersEIBERGEN
A.(Annemieke) Brinkhof- BouwmeesterAPELDOORN
G.J.(Geert) BrinksmaWADDINXVEEN
M.R.J.(Miguel) BrionNIJMEGEN
I.C.(Isabel) do Brito PinheiroAMSTERDAM Z.O.
F.(Fred) van den BroekLEUSDEN
W.H.B.(Bart) BroekhuizenDEVENTER
G.(Gerrie) Broeks-van UnenMARKELO
A.J.(Alex) BroersmaLEEK
H.J.(Herma) BrommerAMSTERDAM
B.(Barry) BronkersHEERHUGOWAARD
M.B.(Marion) van Bronkhorst-KoerntjesTILBURG
A.(Arjen) BronsveldÔS-GRAVENZANDE
C.J.M.(Claudia) BroodOOSTERHOUT
K.J.(Koen) BrouwerEMMEN
P.A.(Perry) BrouwerAMERSFOORT
M.J.P.(Mark) BrouwersEDE
M.(Moniek) Bruens-te WielDOETINCHEM
T.J.(Tanja) BruggersARNHEM
M.A.(Mark) de BruijnHEERLEN
M.A.M.(Michel) de BruijnHOOFDDORP
M.(Michel) de BruinBREDA
J.L.F.(Jacques) de BruinWIJCHEN
H.(Rikus) BruinsmaLEEUWARDEN
P.A.F.(Paul) BrummansROERMOND
R.(Rob) BuijsAMSTERDAM
A.(Annemieke) BuijsROTTERDAM
J.H.(Johan) BuitelaarGOUDA
J.C.(Joost) BulkAMSTERDAM
M.M.(Mikal) van den BulkAPELDOORN
R.P.(Rudie) BulthuisDELFZIJL
B.(Bart-Jan) BultmanHENGELO
E.T.F.(Ed) van der BurgPIJNACKER
H.W.J.(Hein) BurgersARNHEM
M.W.G.(Chiel) BurgersNIJMEGEN
A.E.J.(Rob) BurhenneEINDHOVEN
M.M.A.(Marcel) BusSUSTEREN
W.G.J.(Wim) BussinkENSCHEDE
M.(Menno) van BuulEINDHOVEN
R.H.M.(Raymond) CauberghALKMAAR
C.M.(Chi-Ming) ChanAMSTERDAM
L.J.(Leon) ClaassenBUDEL
S.(Sander) ClermontsZUIDLAREN
P.L.C.(Pascal) CoenenHEERLEN
R.K.(Rosemary) de la CombeBREDA
S.(Bas) CombeeLEEUWARDEN
B.P.C.J.(Brigitte) Cools-Van DinterROTTERDAM
B.M.(Brigit) CoppensOSS
R.M.(Rens) CosijnOOST-SOUBURG
E.J.(Evert) CreemersEINDHOVEN
R.W.C.(Ronnie) CrijnsUTRECHT
G.G.J.(Garmt) DaamenKATWIJK
B.A.M.(Barry) DaelELST
A.(Anton) DalemanGRONINGEN
M.(Marcel) van DamBORNE
A.E.(Annelies) DamenVOORTHUIZEN
C.P.H.(Cor) DammersBREDA
S.(Siska) DanhoffGRONINGEN
D.M.(Danny) DauvillierZEIST
F.(Femke) DebeijHEERLEN
P.E.(Peter) DekkerTERNEUZEN
T.W.(Tineke) den Dekker- Van HofROTTERDAM
C.(Connie) Dekker-NieuwlandROTTERDAM
R.J.A.(Rob) DerksWEERT
M.T.B. (Monique) DerksenELST
L.H.M.G.(Lilian) Detisch-BanserMAASTRICHT
H.J.W.(Jan Willem) DiebenBAARN
S.H.M.(Stephan) DiederenUTRECHT
P.(Patrick) DiemersUTRECHT
J.A.(Hans) DienderEMMEN
J.A.(Hans) DienderEMMEN
R.H.H.(Rob) van DijckMAASTRICHT
W.J.(Wilco) van DijkUTRECHT
R.(Robert) DijkROTTERDAM
L.M.(Leo) van DijkAMSTERDAM
J.(Jacco) van DijkDEVENTER
A.J.(Arne) van DijkHENGELO OV
A.J.(Arne) van DijkHENGELO OV
I.M.(Iris) van DijkEIJSDEN
E.J.(Erwin) DijkhuizenALKMAAR
B.J.L.(Benny) DijkstraGENEMUIDEN
I.C.(Ivar) DirkmaatALMERE
J.J.(Jeannette) DolleŽ-HoogenboomROELOFARENDSVEEN
H.(Helen) Dollekens-JonkerANNA PAULOWNA
M.C.J.(Michel) van DongenZUNDERT
J.M.(Matthijs) van DongenAMSTERDAM
R.H.C.(Robert) DonkersCUIJK
E.(Edwin) DonkervoortVOORTHUIZEN
C.A.(Kim) van Dooren-van HaandelROSMALEN
N.P.J.() van DoornZEIST
J.(Jacqueline) van DoorneveldROELOFARENDSVEEN
R.(Rob) van DopGROESBEEK
J.J.(Fred) DorsmanBARENDRECHT
J.(Joost) DourleijnMIDDELBURG
F.(Francois) van DreunenOUD BEIJERLAND
B.(Bianca) van DrieDE MEERN
J.(Jolanda) DriessenHILVERSUM
R.(Ralph) DriezenENSCHEDE
P.A.(Peter) DrijverDRONRIJK
W.B.(Wouter) DroogDEN HELDER
R.A.J.(Ricardo) DroogROTTERDAM
Y.M.(Yvonne) DrostAMERSFOORT
C.A.(Kees) van DuinHAARLEM
S.L.(Sijbe Lieuwe) DuinstraDAMWOUDE
H.P.M.(Henri) van der DussenVELDHOVEN
J.(Jan) van DuurenMIDDELBURG
M.(Maurice) EbbersDORDRECHT
J.A.(Hans) van EckAMSTERDAM
E.E.(Erwin) EdamWADDINXVEEN
P.J.E.(Peter) van EijkVENLO
T.F.C.(Ted) van EijkAALSMEER
M.M.M.(Maarten) van den EijndenHEERLEN
F.G.C.(Frank) van EijndhovenAMSTELVEEN
M.N.(Marco) EinhausALMELO
J.E.J.H.(Jeanine) van EkertBLADEL
J.P.(Jeroen) ElgersmaHEERENVEEN
L.J.(Jan) Eli‘nsBREDA
J.N.(Han) van ElswijkHOOGEVEEN
A.A.C.(Anita) van Elteren-BuckensROOSENDAAL
F.J.P.M.(Frank) van EnckevortVENLO
D.(Dani‘lle) Engelsma-de BoorderAMSTERDAM
H.M.J.(Harold) van den EnkALMELO
R.(Ruud) EppinkOLDENZAAL
A.(Alex) ErlingsROTTERDAM
H.J.C.(Henk) ErnstAPELDOORN
J.(Jurjen) van EschÔS-HERTOGENBOSCH
J.A.(Juna) van Esch-GroeneveldWERKENDAM
P.(Patrick) EshuisAMSTERDAM
G.(Guus) EsseboomOOSTERHOUT
W.(Wouter) EsseboomOOSTERHOUT
B.(Bart) EveleensONBEKEND
C.N.C.(Karel) EversEINDHOVEN
M.H.L.(Mirjam) EversOSS
R.A.(Reindert) EversZWOLLE
E.W.(Evert) EvertsRIDDERKERK
W.(William) EvertsHARDENBERG
A.S.(AndrŽ) van ExterSLUIS
S.F.(Sander) FeeldersVLISSINGEN
P.A.(Peter) FeeldersBARENDRECHT
R.B.L.H.(Rick) FelenBERKEL-ENSCHOT
C.J.(Carolina) FernhoutEMMELOORD
A.() FleddŽrusLEMMER
C.G.(Carl) FleschUITHOORN
J.F.M.(Jeroen) FleskensHILVERSUM
R.(Raymond) FolkerARNHEM
H.R.(Herman) FolscheENSCHEDE
J.(Joyce) FortgensIJMUIDEN
J.H.E.H.(Janneke) FrankeVELDHOVEN
S.(Sandra) FrankenaSNEEK
R.(Regina) Franke-WerksmaASSEN
A.(Jeanette) FransenROOSENDAAL
C.(Clemon) FranssenDOETINCHEM
L.P.(Linda) FranzenALKMAAR
M.P.M.(Marco) FrenschDEN HAAG
A.C.B.P.(Toon) FrikROTTERDAM
M.A.(Minko) GarsonRHENEN
G.(Geke) GebertEINDHOVEN
P.(Petra) Geenen-De KievitRIDDERKERK
W.(Wouter) GeerligZWOLLE
J.J.B.M.(Joost) GeertsEINDHOVEN
B.P.(Boudewijn) van GemertHEERLEN
G.R.(Gerry (Gerrit)) GerritsHEERLEN
H.J.(Jochen) GerritsenAPELDOORN
R.J.A.C.(Ralf) GerritsenMAASTRICHT
C.W.(Arnoud) GerstelCULEMBORG
P.A.M.(Peter) GeurdsEINDHOVEN
P.M.M.(Piet) GeurdsEINDHOVEN
A.T.A.(Angelo) GeurtsBILTHOVEN
P.M.(Petra) GeusebroekZANDVOORT
P.M.F.M.(Peter) GielenDEURNE
R.J.T.(Ronald) GielinkNIJMEGEN
G.() GierveldEMMEN
P.J.(Pieter) GijsbertseUTRECHT
Y.G.(Yves) GilbersHENGELO
M.(Martine) GlebbeekKOOG AAN DE ZAAN
S.(Sandra) GoedendorpZEVENHUIZEN
E.(Evertjan) van GoorUTRECHT
R.H.E.(Robert) GoossensMAASTRICHT
G.(Gerrit) van der GootPATERSWOLDE
R.B.(Rob) GordijnRIJSWIJK
B.C.(Boudewijn) GšttgensVEENENDAAL
C.(Chris) van der GraafBOXTEL
S.(Susan) van der GraafHEERHUGOWAARD
I.(Ingrid) van de GraafHARDINXVELD-GIESSENDAM
B.(Betty) de GraafAMSTERDAM
N.(Nico) de GraafBUSSUM
C.(Cees) GreidanusFRANEKER
B.F.T.(Birgit) van GreunsvenHAARLEM
R.(Remko) GrijmUDDEL
R.A.H.(RŽmon) GrimbergenLEIDEN
A.J.A.(Ton) van GrinsvenOISTERWIJK
R.(Ron) GroenPOORTUGAAL
H.A.(Fred) GroenAPELDOORN
P.B.M.(Pasc‰la) GroenendijkMIDDELBURG
L.(Leo) GroenesteinZANDVOORT
M.(Marc) GroeneveldDEN HAAG
M.J.(Marc) GroenveldZEEWOLDE
M.(Manon) Groepenhoff-MarkAMSTERDAM
C.M.(Carline) GronlohHAARLEM
L.(Lambertus) de GrootDELFZIJL
J.A.(Arjen) GrootNIEUWEGEIN
W.C.P.M.(Wim) Groot KormelinkBEST
S.(Saskia) Groot-ElandsLELYSTAD
B.H.M.(Brigitte) Groothuis-ChristenhuszHENGELO
M.F.M.(Mark) de GruijterDEN HAAG
R.G.C.(Robert) GruisAMERSFOORT
R.D.(Reinier) GunnemanHATTEM
J.G.P.M.(Jolanda) van GurpPRINSENBEEK
W.J.(Willem Jan) HaagsmaARNHEM
H.G.(Herman) HaakMEPPEL
S.G.(Sieger) HaakmaZUIDHORN
M.(Marco) de HaanBUSSUM
J.(Jacob) de HaanZUIDHORN
R.C.M.(Robin) de HaardBOXMEER
F.H.M.M.(Frank) de HaasWEERT
C.H.M.(Conny) van HaasterDEN HELDER
M.G.H.(Martin) HabersHENGELO (OV)
M.(Martin) HadderinghGIETEN
M.C.(Martin) HagedoornAMSTERDAM
B.J.(Ben) HakAMSTELVEEN
E.(Edzerd) HakenÔS-HERTOGENBOSCH
G.(Gerrit) HallemaNUTH
J.H.J.(Jeannine) Halloul- VetterAMERSFOORT
J.M.(Thijs) van HamDEN HELDER
N.P.J.() van HamburgBAARN
J.(Judith) van HamersveltROOSENDAAL
C.J.W.(Niels) HamoenZWOLLE
T.(Theo) HanekampHEERDE
A.B.(Arnoud) HanemaaijerAMERSFOORT
C.J.(Chris) HarbertsASSENDELFT
A.E.(Arjan) HardesmeetsMAASBRACHT
C.(Kees) HardonkVOORTHUIZEN
F.E.(Dinand) van HarselaarLOCHEM
A.F.(Alie) HartogGRONINGEN
M.(Maarten) van HasseltHILVERSUM
P.(Philip) van der HaveSPIJKENISSE
M.(Marion) HazelegerUTRECHT
B.(Bertina) van Ôt HazeveldKATWIJK
R.(Raymond) van HeesALPHEN AAN DEN RIJN
G.M.(Gregorius Maria) ten HeggelerUTRECHT
C.J.(Cor) HeijHILVERSUM
J.P.M.(Hans) HeijnenLOMM
J.M.(Jeffrey) van HeijningenCAPELLE AAN DEN IJSSEL
D.J.(Dai) HeinenROERMOND
K.M.(Karel Martin) HellingaDAMWOUDE
J.J.G.(Johan) van HelvertTILBURG
H.J.C.(Harold) HendriksWIJCHEN
M.B.J.W.(Marco) HendriksAMERSFOORT
E.(Edwin) HendriksHULST
P.A.L.(Peter) HendriksBERG EN TERBLIJT
G.P.L.(Geert) HendrikxVENLO
B.(Bram) van HengstumAMERSFOORT
D.(Danny) HensenEDE
B.W.(Bennie) HenstraASSEN
M.(Monique) Heppenstrijdt- MeesterUTRECHT
E.P.C.(Eric) HerbenSTADSKANAAL
P.(Paul) van den HerikROTTERDAM
K.(Klaas) van den HerikSLIEDRECHT
F.(Frank) HermansHEYTHUYSEN
J.(Joost) HermansEINDHOVEN
H.F.J.M.(Henk) HermansTILBURG
B.J.P.(Bart) HermsenNIJMEGEN
W.(Ward) HerregravenGELDERMALSEN
C.(Niels) van HerwaardenOLDENZAAL
R.L.J.(Robert) HesselmansDEN HAAG
R.J.W.(Rob) van HeugtenHEESCH
P.(Pascale) van HeugtenHEESCH
M.W.(Mark) HeukelsHOUTEN
F.F.G.J.(Femke) van den HeuvelUTRECHT
C.(Carla) Hidding-KamphorstDEN HAAG
T.M.(Timothy) HiemstraLEEUWARDEN
E.C.M.(Edith) HilhorstUTRECHT
A.W.(AndrŽ) HinkHEERHUGOWAARD
A.J.A.(Alard) HockEWIJK
M.(Michael) van der HoedenCAPELLE AAN DEN IJSSEL
R.J.H.(Ralph) HoefnagelsZWOLLE
M.J.M.(Maikel) van HoekUTRECHT
D.A.J.(Dennis) HoeksWEERT
M.(Mark) HoeksemaEMMEN
A.A.M.(AndrŽ) HoekstraLANDSMEER
G.J.A.(AndrŽ) ter HoevenZAANDAM
R.A.(Robert) van der HoevenRIJSWIJK
J.G.(Jan Gerrit) HofHEERENVEEN
D.R.(Richard) HofDROUWEN
S.J.E.(Stef) HofmansNIJMEGEN
N.Th.(Nico) HofmansAMERSFOORT
R.A.(Richard) HofsteeWINSCHOTEN
M.P.() van HoftenVELP
L.(Leonie) HollemanCAPELLE AAN DEN IJSSEL
H.(Harpert) HoltkampDELFT
J.R.(Hans) HoltrigterAPELDOORN
R.A.(Roel) HolvastDORDRECHT
D.J.H.F.(Dennis) HomanWAGENINGEN
K.F.J.(Karin) van den HomberghVENLO
E.A.(Erwin) van HooffVELDHOVEN
A.T.J.(Ton) van HooftÔS-HERTOGENBOSCH
E.F.(Eddie) van HooftEDE
R.A.(Ron) HoogendoornLEERDAM
D.H.(Dirk) HoogeterpALKMAAR
A.(Arie) HoogwerfBARENDRECHT
D.C.P.(Danielle) van HooijdonkPRINSENBEEK
D.(Dani‘lle) HooijengaLEEUWARDEN
H.(Herman) ten HoonteCOEVORDEN
P.G.L.(Peter) HoosÔS-HERTOGENBOSCH
M.V.(Mike) van der HornMARKNESSE
G.A.(Guido) HšrningBELTRUM
P.W.M.(Petra) HorvatBEVERWIJK
M.W.G.(Marco) HoutermansMERKELBEEK
C.J.(Johan) van HouwelingenVEENENDAAL
H.E.(Dianne) HuijserLEEUWARDEN
J.H.(Jan) HuisjesDEN HAM
J.(Joep) HuiskesDOETINCHEM
L.S.(Laurens) HuismanEELDERWOLDE
L.(Linda) HuizerHEERLEN
R.W.(Ross) HupkensROTTERDAM
L.P.J.(Leon) HutjensHELMOND
D.S.(Sandra) Huzen-aan het RotHARDENBERG
A.(Ad) van IerselEINDHOVEN
B.(Brian) van den IJsselHILLEGOM
Y.(Yucel) InceAMERSFOORT
P.(Peter) van IngenHAARLEM
B.H.(Boryana) InkovaELST
F.(Fouad) JabbarNIEUWEGEIN
E.E.J.P.M.(Emiel) JacobAMERSFOORT
P.C.M.(pieter) JacobsHALSTEREN
T.(Tim) JŠhnigOLDENZAAL
T.(Tim) JansNIJMEGEN
J.(Jurgen) JansenBEEK
N.(Nick) JansenWIJCHEN
G.(Gerd) JansenHEERLEN
C.M.(Carla) JansenNUENEN
A.H.A.(Henk) JansenWAGENINGEN
J.E.(Eduard) JansenEDE
R.W.(Matjo) JansenDEN HAAG
L.E.(Lineke) Jansma-de BoerDRACHTEN
P.M.H.(Bart) JanssenDEURNE
S.J.(Sander) JanssenEINDHOVEN
P.(Patrick) JanssenARNHEM
M.L.(Marlies) Janssen-de CandiaHOOGERHEIDE
M.R.(Rob) JanssensZWOLLE
L.A.J.(Leon) JeuckenOIRLO
E.D.A.(Eric) JolLOCHEM
G.H.(Gerda) JolinkZWOLLE
J.G.(Jan) de JongAPELDOORN
R.(Richard) de JongUTRECHT
F.(Ferry) de JongHEERENVEEN
W.J.P.A.(William) de JongEINDHOVEN
R.(Richard) de JongAMERSFOORT
R.A.(Roelien) de JongSNEEK
F.H.J.(Freek) de JongUTRECHT
M.S.(Martijn) de JongZWOLLE
M.J.G.P.(Monique) de Jong-SchouwBREDA
G.J.(Gert Jan) JongejanLISSE
H.(Henk) JongmanNIEUWEGEIN
G.M.N.(Nicole) JongmanZWOLLE
K.S.(Karen) Jongsma- ReederLEEK
E.W.(Erwin) JonkersAMSTERDAM
R.J.A.M.(Rene) JoostenEERSEL
L.P.G.J.M.(Linda) JoostenUTRECHT
J.G.(Jeroen) JoostenEINDHOVEN
F.A.(Giel) JoostenHOEVELAKEN
B.(Bernard) JutteDAMWOUDE
W.J.M.(Bill) KaandorpMIDDENBEEMSTER
J.(Jurgen) van de KampAALTEN
J.(Jurgen) van de KampAALTEN
H.J.(Bertina) Kampinga-te WieleHEERLEN
H.(Henk) KapiteinURK
S.P.J.(Stef) KartheinUTRECHT
G.(Geert) KaterbergROTTERDAM
J.(Jeroen) KaterbergDELFZIJL
A.(AndrŽ) KatoenEMMEN
P.(Peter) KauffeldZWOLLE
H.P.M.(Karin) Kaunang-SchettersUTRECHT
H.J.(Henny) KeizerDOETINCHEM
W.W.(Wendy) Keizer- WijmaEASTERMAR
R.J.M.(Rob) van KempenUTRECHT
R.G.M.(Regina) Kemper-SchilderVOLENDAM
R.F.G.(Robbert) KenkhuisALMELO
R.A.(Robert) KennisÔS-HERTOGENBOSCH
P.A.J.(Patricia) van de KerkhofHELMOND
A.(Lex) van KerkwijkONBEKEND
E.M.C.(Esther) KetelaarTILBURG
C.M.E.(Conny) Keulen- Van ZundertMAASTRICHT
F.E.(Frits) KeuperDOETINCHEM
M.J.(Menno) KienekerGRONINGEN
J.(Johan) KievitROTTERDAM
P.J.R.(Pieter) der KinderenROTTERDAM
A.P.T.(Anton) KlaassenWEURT
M.M.(Margret) KlaassenARNHEM
C.G.M.(Christine) Klaren-SchutOOSTMARSUM
C.G.M.(Christine) Klaren-SchutOOSTMARSUM
M.(Maarten) KlaverZOETERMEER
P.J.M.(Paulien) Klaver- SamsomALKMAAR
M.J.T. (Mariska ) van KlaverenNIJMEGEN
R.M.(RenŽ) van KlaverenBRIELLE
S.(Seraja) KleesCULEMBORG
W.J.A.(Willem) KleijneGELDROP
J.(Jan) KleinSTEENWIJK
A.A.(AndrŽ) Klein JanZWOLLE
C.C.M.A.C.(Caroline) de Klerk-van BeekROOSENDAAL
E.(Erik) KlerkxBEST
L.E.(Loek) KlippelZEIST
D.(Daan) KloetOOST-SOUBURG
R.() KloezeZUIDLAREN
D.C.J.(Dennis) KlompmakersBERINGE
M.J.C.(Marjo) van KloosterGOES
R.P.(Richard) KloosterhofASSEN
A.J.(Fons) van der KlugtLEIDEN
S.(Sandra) KlumperSNEEK
E.M.J.(Emiel) van der KnaapSNEEK
E.C.(Eduard) KnapeHOEVELAKEN
A.(Albert) KnolENSCHEDE
S.F.C.M.(Seger) KnopsKERKDRIEL
S.M.(Sandra) de KockHOORN
S.J.C.M.(Silvia) KockenOIRLO
Y.A.(Yoran) KoedoodROTTERDAM
W.(Wouter) KoelewijnBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
E.(Eric) KoeneAMSTERDAM
N.(Elly) Koetsveld-van de WaterGORINCHEM
A.(Albert) de KogelNIEUW VENNEP
P.F.C.(Paul de Kok) de KokDORDRECHT
M.M.(LŽoni) Kok- GorterAMSTELVEEN
E.A.(Edwin) KoldenhofDOETINCHEM
I.P.C.(Peter) KoleDEN HAAG
A.M.(Annemieke) Koning-de BestAMSTERDAM
A.N.C.(Sander) KoningsMOOK
J.(JosŽ) KooiGRONINGEN
H.(Heine) KooistraBURGUM
L.W.(Leo) KoopsAMSTERDAM
B.J.(Bernard) KooyHUIZEN
D.J.F.H.(Danny) KoppenWEERT
F.(Fania) Koppen van LiemptAMSTERDAM
M.(Martijn) KoremansRAAMSDONKSVEER
P.M.A.(Ellen) Korn- de JonghOOSTERHOUT
C.(Cilia) KornelissenHAARLEM
J.(Jens) KorpershoekRIDDERKERK
B.(Bjšrn) KosterENSCHEDE
J.C.B.(John) KostermanNIEUWEGEIN
A.P.(Aad) KraaijNOORDWIJK
M.(Mark) KrabbeVRIES
M.S.(Sebastiaan) KramerZOETERWOUDE
B.(Bob) KramersUTRECHT
R.(Roel) van der KreeftAPELDOORN
M.(Michel) van de KrekeDEN HELDER
E.(Erwin) KremerASSEN
R.P.L.J.(Roy) KrijnenUTRECHT
E.(Erwin) KrikkeLEEUWARDEN
M.J.H.(Marcel) KropCAPELLE AAN DEN IJSSEL
A.M.(Martin) KropffUTRECHT
L.(Luuk) KrukkertAMSTERDAM
J.P.(Jan Pieter) KuhlmannZWOLLE
R.G.(Rob) van KuijkBUSSUM
G.(Guido) KuijperUTRECHT
A.(Alex) KuijperGRONINGEN
J.(Johan) KuijtVOORTHUIZEN
H.P.(Erwin) KuikMEPPEL
P.F.(Peter) KuindersmaBARENDRECHT
G.(Gert) KuiperWINSCHOTEN
A.P.F.(Alexander) KulingDEN HAAG
H.E.F.(Lenny) Kummeling- HulsenLEENDE
R.F.(Ronald Frank) van der LaagONBEKEND
P.L.(Peter) van der LaanHEERENVEEN
G.A.(Marcel) van LaarAMSTELVEEN
J.C.W.(Sjak) de LaatREUSEL
H.(Halima) La•tyTILBURG
J.(Jacob) LandSNEEK
T.(Toos) LandmanAMERSFOORT
M.R.(Marco) LandwaardHARDERWIJK
J.(Jeroen) LandzaatDE MEERN
H.A.(Heimerich) de LangeLEEUWARDEN
J.J.(Johan) LangenbergDORDRECHT
B.L.(Boudewijn) LangenburgALKMAAR
M.C.T.(Marian) Lavrijsen-ReijrinkEINDHOVEN
D.(Dick) van der LeeARNHEM
J.J.(RenŽ) LeegwaterOPMEER
H.A.W.(Henry) LeendersHEERLEN
M.(Marc) de LeeuwNIEUWEGEIN
D.A.C.S.(Daniel) LeijnMOOK
H.(Huub) LensLEEK
J.C.A.H.(Conny) Lepelaars-VerberneBLADEL
C.J.(Niels) van LeussenOTTOLAND
R.J.M.(Roland) LeuvenAMSTERDAM
R.(Rudy) van LeuverenAMERSFOORT
L.J.(Bert) LiefersRAALTE
W.H.M.(Willem) van LieropHAARSTEEG
D.C.(Dennis) van LieshoutEINDHOVEN
J.A.O.(Jeroen) van de LindeUTRECHT
S.M.(Sebastiaan) van der LindeSLIEDRECHT
B.P.(Bianca) Lingen-BuijsLEIDEN
M.A.M.(Marty) LinnemansEINDHOVEN
P.M.(Pieter) van der ListROOSENDAAL
J.B.M.(Annemiek) Lobart- te BrakeDEVENTER
G.J.(Gert-Jan) LodderROTTERDAM
M.A.J.(Marion) LoeteSITTARD
J.R.S.(Jurgen) LokerseUTRECHT
H.() LokhorstBARNEVELD
H.P.C.(Eric) LommenHORST
F.A.(Folkert) LooijAMERSFOORT
G.J.C.(Gerrit) van LoonVEENDAM
J.C.(Kevin) van LoonBERGEN OP ZOOM
L.P.M.(Linda) van Loon-de GraafOOSTERHOUT NB
J.(Jelle) LoosmanURK
N.S.(Nicole) LormansAMSTERDAM
J.C.M.(Jolanda) LosSOEST
M.J.(Matthijs) LottgeringUTRECHT
M.(Mark) LoupiasAMSTERDAM
D.M.(Dominique) LubbeROTTERDAM
R.C.A.(Rick (Richard)) van der LubbeHOEVELAKEN
H.J.J.(Henrieke) van der LugtZALTBOMMEL
G.J.(Gerben Jan) van der LugtBODEGRAVEN
C.J.P.(Cas) LuijbenNIJMEGEN
J.R.C.(Roland) LuijerDE MEERN
Y.E.(Yvette) van LuijtelaarOSS
A.A.M.(Alice) LuitenHAARLEM
J.(Jaap) LukkienZUIDHORN
R.G.L.(Raymond) LupsNIJMEGEN
G.F.(Guy) LuscuerePIJNACKER
M.(Monique) van Maanen-BosmanCAPELLE AAN DEN IJSSEL
T.(Ton) MaarsenDEN HELDER
K.A.J.(Kim) MaasVENLO
G.J.M.P.(Gert-Toine) MaasZALTBOMMEL
P.E.(Pjotr) MaijenburgALMERE
H.J.F.(Huub) MaitimoEINDHOVEN
M.(Michel) van MalkenhorstDEVENTER
M.J.(Martijn) van MalsenZAANDAM
J.M.(Hans) MandemakersARNHEM
M.C.M.(Martijn) MandersBERINGE
M.W.(Martin) van ManenELST
B.D.(Bas) van der MarelUTRECHT
J.M.(Jeanet) van Marion-RiemersmaURETERP
R.(Ronald) van der MarkBARNEVELD
P.R.J.M.(Pascal) MartensOISTERWIJK
A.C.A.P.A.(Bart) MartensHORST
B.(Bart) MartinALKMAAR
J.W.A.(Jan Willem) MatthijsseVESSEM
L.M.V.(Leo) van der MeeLEIDEN
H.R.M.(Melvin) MeendermanGENDT
W.(Wouter) van der MeerDE BILT
K.P.(Karen) van de MeerakkerVEGHEL
R.R.L.(Rick) de MeesterHELMOND
P.H.M.(Pieter) MeeuwsSOMEREN
J.P.(Jean-Paul) MegensAMSTERDAM
W.(Wim) van MeggelenALKMAAR
E.A.F.(Frank) van der MeijdenARNHEM
R.T.E.M.(Richard) van der MeijdenTILBURG
W.(Wim) van der MeijdenRHENEN
R.(Ricardo) MeijerALPHEN AAN DEN RIJN
P.(Patrick) MeijerALPHEN A/D RIJN
D.(Dennis) MeijerPURMEREND
M.J.J.(Marcel) MeijerinkBEDUM
W.A.P.M.(Manfred) MeijersNOOTDORP
F.J.(Erik) MeijersHELLENDOORN
S.A.E.(Stanley) MeijnaarWEESP
R.(Ron) MeijndersZOETERMEER
R.H.(Rene) MeijnersHEERHUGOWAARD
R.H.(Rogier) MekelenkampGOES
E.T.K.(Erik) MelsenVESSEM
M.V.(Mercedez) MerksEINDHOVEN
S.(Sandra) MerksZWOLLE
R.W.H.(Ramond) MeulenbeekHEERLEN
A.D.H.J.(Ad) van de MierdenWAALWIJK
R.L.(Ricardo) MindermanUTRECHT
R.(Robin) MinkDOORN
G.(Ger) van MinnenDOKKUM
M.(Mari‘lle) MoermanROTTERDAM
R.H.(Rene) MolUTRECHT
B.() MolemaSTADSKANAAL
J.N.W. (Hans) MolenaarUITGEEST
A.P.M.(Sander) de MooijTILBURG
L.J.A.M.(Leon) MoorROTTERDAM
J.H.(Jšrg) MorsdorfAMSTERDAM
C.M.J.(Claudia) Morvai-StolteHOOGEVEEN
E.J.M.(Esther) MouwONBEKEND
M.J.(Richard) MouwenBERGSCHENKHOEK
J.Th.(John) MuddeHOOFDDORP
D.P.(Daniel) MuddeHAARLEM
R.E.(Roald) MulderDE BILT
M.A.(Mark) MullerDELFT
C.(Chantal) Muller-ReerinkZELHEM
E.(Ellen) MundtUTRECHT
M.(Marcel) van den NagelHARDERWIJK
I.K.(Ilja) NanningaAMSTERDAM
T.A.(Tahir) NathoeEINDHOVEN
A.(Arnold) NeehusDEN HELDER
A.(Arthur) NeuhofAMSTERDAM
J.J.C.(Johan) NeuteboomIJSSELSTEIN
M.L.(Mai-Lan) NguyenALKMAAR
P.(Paul) NieboerGRONINGEN
T.(Tom) NieboerWINTERSWIJK
P.(Pieter) NiemeijerVESSEM
J.(Jan) van de NieuwegiessenWAALWIJK
J.J.C.M.(Jolanda) van den NieuwenhuijsenEINDHOVEN
A.B.(Bart) Nijen TwilhaarALMELO
J.M.B.(JosŽ) NijsenUTRECHT
J.C.(John) NijssenHAARLEM
K.M.(Katharina) Nikijuluw-FlipseNIJMEGEN
L.(Leendert) NobelHOUTEN
A.T.J.(Addy) NobelLOCHEM
R.W.(Rob) NoeversHENGELO
F.H.(Floris) de NooijAMSTERDAM Z.O.
G.J.(Gert-Jan) NusselderUTRECHT
K.(Karl) OÕBrienALMERE
J.(Joyce) van OchtenNIEUW BEIJERLAND
M.J.W.(Mark) OkhuysenELST
E.H.H.(Edwin) Olde RiekerinkENSCHEDE
W.(Wilbert) van OmmerenELST
J.G.(Jan) van OordKAPELLE
A.B.G.(Ankie) Oorschot- HoogenboomUTRECHT
A.(Arjan) OosterhuisLEEUWARDEN
K.M.(Karin) OosterhuisAPELDOORN
P.A.J.(Pedro) OosthoekETTEN-LEUR
R.A.(Rienk) van OostrumWASSENAAR
A.(Arnold) OostwouderARNHEM
J.H.T.J.(Jack) van OppenBRUNSSUM
T.(Timo) OppenhuizenAMSTERDAM ZUIDOOST
H.(Henk) OtgaarLEIDSCHENDAM
P.F.(Petra) Otten-BaarsVEENENDAAL
M.J.G.(Monique) Otten- van den BergKAMPEN
M.(Marco) den OtterOOSTERHOUT
C.G.(Niek) OttevangerAMSTERDAM
L.J.(Lianne) den OudenGOUDA
G.E.(Angelique) den OudenUTRECHT
G.J.(Gert-Jan) den OuterNIEUWERBRUG
H.Y.(Hilda) Ouwehand-SchaapKATWIJK
M.A.J.(Marieke) van OverbeekBEST
J.S.(Jeroen) OversteegenDIEMEN
F.J.(Frank) PaalmanÔS-HERTOGENBOSCH
M.M.(Mirella) PaapALKMAAR
M.J.S.M.J.(Miranda) PaatsHEERLEN
D.D.(Dana) van Paridon- TheDEN HAAG
E.R.A.(Emile) PasUTRECHT
J.N.(Johan) PashouwersVEGHEL
T.M.W.J.(Dorry) PasmansMAASTRICHT
G.(Gezinus) PathuisGRONINGEN
M.G.B.(Manfred) PausNIJVERDAL
H.H.M.(Mark) PeetersBERGEIJK
C.(Corstiaan) van PeltREEUWIJK
M.E.(Marcel) PenJOURE
A.M.E.(Renate) PenningsUTRECHT
E.G.(Lizzy) PesschierAMSTERDAM
M.H.J.(Martin) PeterinkAMSTERDAM Z.O.
H.W.J.(Erik) PetersOOSTERHOUT
B.(Berry) PetersHOUTEN
P.A.B.(Patrick) PiekarÔs-GRAVENZANDE
L.E.(Lars) PietersUTRECHT
J.J.J.(Jeroen) PijnakerONBEKEND
M.C.H.M.(Michiel) PijnenburgBEVERWIJK
G.J.(Jeroen) PijpersVEENDAM
K.(Koen) van der PlasHEIJNENOORD
R.M.J. (Ruth) Plitscher-OttenheijmUTRECHT
A.(AndrŽ) PluggeDEN HELDER
L.H.J.(Leon) PluijmenSITTARD
H.M.(Harald) PoelstraLELYSTAD
R.A.H.(Romy) van der PolHEESCH
F.A.M.(Freek) van der PolVUGT
J.M.G.(Joep) van der PolZOETERMEER
J.(Juriaan) PootHENDRIK-IDO-AMBACHT
J.W.(Jan-Willem) van de PoppeNIJKERKERVEEN
C.R.(Chris) PosthouwerHEESCH
T.D.E.(Debora) PosthumusAMSTERDAM
J.P.(Philip) PotasseROTTERDAM
J.P.(Hans) PrinsZOETERMEER
J.J.(Hans) PrinsVEENENDAAL
R.(Ruben) PrinsHEERHUGOWAARD
W.J.(Jan-Willem) PrinsenWAALWIJK
L.(Leonardo) PrioreONBEKEND
J.A.M.(J.A.M.) PronkHILVERSUM
A.(AndrŽ) de PruisNAARDEN
M.A.(Marc) PullenRAAMSDONKSVEER
C.J.G.M.(Carlo) PutmanMAASSLUIS
S.M.(Sandra) RaatgeverDEN HAAG
K.(Koen) RaesONBEKEND
E.(Erik) RebergenDOETINCHEM
J.(Joey) RebergenVEENENDAAL
H.(Harm) ReemstUTRECHT
M.G.(Marco) ReichardtONBEKEND
E.(Eijbert) ReijerseAPELDOORN
A.(Ali) van ReinGIETEN
S.(Sandra) Reins-HoogeboomDEVENTER
M.(Machiel) ReinsmaLEEUWARDEN
E.(Erika) de RekNIJMEGEN
N.(Natasja) Rengers-TieckNIEUWEGEIN
H.(Henk) RevenbergLELYSTAD
J.B.(Hans) RidderDE LIER
M.B.(Marjon) van de RidderWINTERSWIJK
C.C.(Cees) de RidderURK
E.J.() RietsemaNIEUWE PEKELA
W.(Wim) RietveldONBEKEND
F.W.(Francis) Riezouw- Van WoenselROTTERDAM
Y.(Yvonne) Rijkers-RijpkemaVALKENSWAARD
K.(Karima) Rijkse SarghiniAMERSFOORT
M.R.(Michael) RijndersAMSTERDAM
J.H.L.(Jan-Hans) RijppaertHAARLEM
J.H.(Jurri‘n) van RijssenRIDDERKERK
W.G.(Wouter) RoepelGRONINGEN
D.H.(Dennes) RoesDEVENTER
J.P.(Jan) van RoesselNOORDHOEK
S.H.(Selma) van der RoestALMERE
R.(Rutger) van RoestWAGENINGEN
F.A.C.(Frank) RoggenEINDHOVEN
D.(Dennis) RondDEN HAAG
G.H.(Guus) RondeHOOGEZAND
P.H.(Peter) de RondeAMSTERDAM
T.K.A.(Thorwald) de RooDELFT
P.G.(Pascal) de RooDELFT
A.J.(Ton) van RooijenLISSE
R.B.(Rob) van RooijenVOORHOUT
S.E.(Sander) RoosÔS-HERTOGENBOSCH
J.(Jan) de RoosNIJKERKERVEEN
C.N.(Chantal) RosUTRECHT
A.J.(Andrea) van RosmalenZWOLLE
G.M.(Guido) RosselWATERINGEN
G.M.(Guido) RosselWATERINGEN
C.(CornŽ) van RossemUTRECHT
G.P.M.A.(Geertje) van RossumSINT-MICHIELSGESTEL
R.W.T.A.(Rolf) RozestratenHEERLEN
H.J.(Harm Jan) RubinghGRONINGEN
M.G.(Michel) de RueGRONINGEN
J.C.(Juliette) RuitenbeekÔS-HERTOGENBOSCH
E.J.(Janiene) de Ruiter-MeijerRAALTE
A.(Antoine) RutgersLOCHEM
P.(Peter) RuysbroekROTTERDAM
M.A.C.J.(Myriam) van de Sande- SchellekensOISTERWIJK
M.A.J.(Mark) SandersHELMOND
M.F.C.(Marcel) SchaapWINTERSWIJK
B.(Bram) SchaartHELMOND
M.D.(Marcel) SchaefferKAMPEN
F.M.(Bart) SchalkxBOXTEL
M.G.M.(Marceau) SchampersHELMOND
M.H.M.P.(Maikel) SchapersROTTERDAM
L.E.W.(Erwin) SchellekensOOSTERHOUT
S.P.(Sander) ScheperDUIVEN
P.H.G.(Paul) SchersNIJMEGEN
J.P.M.(John) SchilderSCHAGEN
C.(Chris) SchildersUTRECHT
A.(Aad) SchipperMAASSLUIS
E.P.(Erik) SchipperBEVERWIJK
L.H.H.(Bart) SchipperheijnEINDHOVEN
K.(Klaas) SchippersGRONINGEN
R.W.(Roger) SchmitzBRAAMT
R.A.A.(Rodger) SchoenmakersSPRANG-KAPELLE
B.(Brenda) Schoffelmeer-GoossenUTRECHT
J.L.A.(Almar) ScholtusYERSEKE
A.W.(Ton) SchoonebeekUTRECHT
J.F.A.(Guus) van der SchoorLELYSTAD
A.S.(Alfons) SchotvangerSCHAGEN
D.S.(David) Schouten van der VeldenDEVENTER
M.H.(Miranda) Schram-Van DongenHOOFDDORP
G.J.(Gerard) SchreuderGRONINGEN
A.(Agnes) SchuilDRONRIJK
F.(Freek) SchulzZEVENBERGEN
J.(Jan) SchuurNIJKERK
E.G.D.(Emiel) SchuurmanTERBORG
G.J.(Bart) SeegersSANTPOORT-NOORD
J.S.(Sebastiaan) SeijmonsbergenRIJNSBURG
H.J.(Erik) SeisveldLISSE
F.T.(Ferdinandus) SelhorstLIENDEN
M.W.(Menno) SellesAMERSFOORT
R.M.(Rene) SijtsmaSNEEK
B.(Bert) SimonPUTTEN
M.J.(Mark Johan) SinnemaLEEUWARDEN
A.H.(AndrŽ) SlagerROTTERDAM
H.J.(Hennie) SlagterAMSTERDAM
M.W.G.M.(Michel) SlangenMAASTRICHT
E.(Erik) SlijkoordAMSTERDAM
R.T.(Roel) SlompZWOLLE
H.A.(Hetty) Sloof-MuddeBARENDRECHT
M.(Menno) van der SlootAMSTELVEEN
R.(Rick) SlootenALKMAAR
W.H.(Wim) van der SluisNIJVERDAL
R.H.J.(Rob) van der SluisAMERSFOORT
S.P.(Siep) SmidSTADSKANAAL
B.M.(Bart) de SmidtZWOLLE
W.C.P.M.(Wilma) van der SmissenBREDA
J.G.(John) SmitOPMEER
A.(AndrŽ) SmitZWOLLE
A.G.(Gonnie) SmitBEDUM
E.F.L.(Eric) SmitsEINDHOVEN
J.H.(Jaap) SnelUTRECHT
M.(Mayke) SneldersOIRSCHOT
J.A.E.(Jeroen) SniedtHEERLEN
C.(Jeroen) SnijderAMSTERDAM
R.B.E.(Remco) SnijdersOIRSCHOT
D.(Dick) SnoeckMAASSLUIS
P.H.W.M.(Paul) SoetekouwBENEDEN LEEUWEN
R.(Rian) van SonWAALWIJK
B.F.A.(Bas) SpapensTILBURG
P.(Paul) Spatzker LemmensMAASTRICHT
K.J.(Hans) van der SpekWORMERVEER
C.A.J.(Claudia) Spekschoor- WolterinkZUTPHEN
H.E.(Erik) SpieringsSPRANG CAPELLE
I.J.(Jarne) SpitDEN HELDER
G.J.(Rick) SpitzenAMERSFOORT
R.S.(Sander) SpitzersIJSSELSTEIN
W.J.M.(Walter) van SplunterSTELLENDAM
A.(Arjo) SpuijMIDDELHARNIS
P.C.M.(Petra) SteijaertVOORTHUIZEN
J.C.A.(Karin) SteinmeierUTRECHT
W.(Wytse) van SteinvoornHEERENVEEN
T.C.(Theo) van der SteltWERKENDAM
S.P.(Stefan) SterkenEMMEN
W.H.M.(Wilma) van der Sterre- AartsEINDHOVEN
M.A.(Marten) StienstraGRONINGEN
P.(Petra) Stobbelaar-ZuidemaHARDENBERG
Y.(Yara) StoelingaAALSMEER
C.A.A.(Chantal) StokkinkDOETINCHEM
P.T.(Thierry) StokkinkMIDDENMEER
A.A.G.M.(Anita) StokmansÔS-HERTOGENBOSCH
W.E.(Wilbert) StreefkerkHARDINXVELD-GIESSENDAM
M.(Mike) StrikEINDHOVEN
C.(Corry) StrobosDRACHTEN
P.(Pascal) StumpersROTTERDAM
A.D.(Angelique) van Suijdam-van der LaanZALTBOMMEL
H.(Harry) SuikBAARN
K.(Koray) SulerAMSTERDAM
F.A.S.(Freerk) SuurlandVEENDAM
C.P.M.(Claudia) van SwaalGOES
N.J.C.M.(Nico) SwaansWAALWIJK
R.(Roger) SzlapkaONBEKEND
W.Y.(Wing) TangERMELO
O.(Orhan) TasdemirUTRECHT
W.M.(Willard) TeerinkAMSTELVEEN
J.C.J.(Anco) TeeuwHARDINKXVELD-GIESSENDAM
R.(Rinze) van TeijenSNEEK
P.(Patrick) TeijsseEINDHOVEN
G.C.W.(Geert) TeluijWEERT
A.J.(Annemarie) Termorshuizen- EshuisOLDENZAAL
J.(Jan) Teunissen van ManenVEENENDAAL
M.S.(Michiel) ThalenUTRECHT
M.J.A.L.(Marion) TheunissenELST
T.() TheunsHEERENVEEN
A.(Anne) ThijssenMAASTRICHT
M.P.W.(Mark) ThijssensSINT-MICHIELSGESTEL
H.L.(Harold) ThomasBAARN
B.(Bart) TieckeDEVENTER
G.(Greetje) Tieks-OostermanEMMEN
S.M.(Susanne) TijhuisTUBBERGEN
N.(Niels) TijhuisVENLO
N.M.(Nienke) TimmermanSCHIPHOL
R.C.P.J.M.(Rob) TimmermansWIJCHEN
B.J.(Berend) TissenGROESBEEK
H.W.M.(Hemmy) ToebesZIEUWENT
M.J.(Marcel) van TokGOUDA
C.A.(Stijn) van TolUTRECHT
J.A.(Jack) van TongerenNUENEN
M.(Maarten) van TongerenVOORHOUT
A.J.(AndrŽ) ToonenUDEN
J.H.(Jolanda) van TrichtÔS-HERTOGENBOSCH
O.(Onno) TripROTTERDAM
M.(Marcel) de TroijeLELYSTAD
M.(Matthijs) TromopRIJSSEN
E.A.(Edwin) TuaselaHARDENBERG
Z.(Zeger) van TwillertBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
R.R.O.(RenŽ) de VaalAMERSFOORT
A.(Aad) van der VaartEDE
W.(Willem) van der ValkCAPELLE AAN DEN IJSSEL
E.H.W.(Diana) van van LaarhovenTILBURG
M.(Marc) van VeeloMAARSSEN
A.(Albert) van der VeenLEEUWARDEN
R.G.(Renzo) van der VeenGORREDIJK
F.(Frans) van der VeenDAMWOUDE
H.F.(Karin) van Veen- BeijemanROELOFARENDSVEEN
I.F.M.(Irene) van Veen- KintLEERDAM
A.E.(Alfred) VeenstraDOETINCHEM
W.(Wiebren) VeenstraHARKEMA
J.A.M.(Jan) van de VeerdonkBERLICUM
H.L.A.(Hans) van VeldhovenWAALWIJK
J.(Johan) VeldhuisWADDINXVEEN
J.M.(Jenny) VeldhuisAMSTELVEEN
R.J.(Rijk-Jan) VeldhuizenAMSTERDAM
R.(Roy) VeldhuizenAPELDOORN
H.(Ellie) Venema-OsingaDAMWOUDE
R.(Rob) VennixGELDROP
R.R.H.(Rob) VeraartEINDHOVEN
A.L.(Toine) VerboeketHOENSBROEK
M.J.H.(Marc) VerhalleHORST
E.(Edmond) VerhelstAMERSFOORT
A.D.J.(Danielle) VerheyROTTERDAM
M.(Maaike) VerhoefBREDA
L.R.(RenŽ) VerlaanWOERDEN
M.R.(Mark) VermeerROTTERDAM
T.(Thijs) VermondenSITTARD
R.W.A.(Ruud) VerweijLISSE
B.E.(Bianca) VerzaalHOOFDDORP
A.J.(Arend) VeurinkHARDENBERG
J.M.A.(Hans) VijverbergDEN HAAG
H.J.(Hendrik Jan) VinkDEVENTER
S.(Shehzad) ViraniHILVERSUM
R.(Richard) van der VisHOOFDDORP
A.W.P.(Bram) VischAMSTERDAM
C.M.(Caroline) VisserLEIDERDORP
A.A.M.W.(Teun) VlaminckxEINDHOVEN
W.J.(Walter) VlasmanDEN HAAG
B.J.(Boaz) van VlietNIJMEGEN
P.M.(Patricia Maria) van Vliet-OosterhofDORDRECHT
L.(Linda) VoetsDEN HAAG
R.S.(Robin Sebastiaan) VogelaarREEUWIJK
N.(Nihal) Vogels-MansurTILBURG
E.T.(Edwin) VonkARNHEM
J.G.F.(John) van de VoorenHARDERWIJK
A.R.(Arend) VosASSEN
R.(Richard) VosCOEVORDEN
R.A.(Rens) de VosROTTERDAM
R.W.(Rene) VosBARNEVELD
E.J.A.H.(Ernst-Jan) VosAMERSFOORT
H.(Hester) Vos-BoldewijnDEN HAM
J.H.E.H.(Hugo) VossenLIEROP
M.R.(Michael) VosveldHELMOND
H.(Hinke) VredenborgGRONINGEN
E.(Ernst) van VredendaalBREUKELEN
M.J.(Menno) de VriesHEERENVEEN
B.E.S.(Erik) de VriesZWAAG
R.R.(Raymond) de VriesDEN HELDER
E.T.(Else) de VriesSNEEK
J.W.(Jan Willem) de VriesKATWIJK
S.L.C.(Susan) de VriesPUTTEN
P.(Petra) de Vries-de SwartSNEEK
O.A.(Olaf) VrolijkROELOFARENDSVEEN
F.(Frieda) Vroom- Van der VeenDRACHTEN
M.(Marcel) VršschHEERLEN
P.(Paul) de WaalAMERSFOORT
J.J.(Joris-Jan) WaalderEINDHOVEN
J.H.(Jaap) de WaardSPIJKENISSE
J.L.M.(Jos) WagemakersÔS-HERTOGENBOSCH
R.P.(Rob) WagterNIJMEGEN
P.T.(Petra) van der WalDEDEMSVAART
A.(Adriaan) WandelAMSTERDAM
E.J.(Evert Johan) WarnerHARDENBERG
A.C.(Ento) WassenaarSCHAGEN
R.A.(Ruben) WatelerEDE
J.J.C.W.(Josine) van WattumWAALWIJK
E.(Edwin) van WeenenCAPELLE AAN DEN IJSSEL
R.T.(Richard) WeeninkZUIDLAREN
T.(Jack) de WeerdAPPINGEDAM
M.(Martijn) van der WeesDEN HAAG
E.() WeetelingNIJMEGEN
R.A.(Reza) van de WegHEERLEN
J.M.G.(Judith) WeghorstMARKELO
P.(Pim) WeidemaDEN HAAG
G.M.(Guido) van de WeijerNIJMEGEN
F.W.P.(Frank) WeijlingSCHAGEN
M.E.(Marco) WeijsHAARLEM
A.S.(Sander) WerkhovenUTRECHT
M.(Marinus) WerminkGRONINGEN
G.J.(Gert) WesterhofEMMEN
L.P.(Lennert) WesterhofBEDUM
N.J.W.M.(Niek) van WesterveldHEERLEN
R.(Ron) WesterveldVESSEM
A.(Annemieke) Westerveld-GoudaVEENENDAAL
P.H.(Pieter) WestraSNEEK
R.(Roelof) WeverSTEENWIJK
R.C.(Roxanne) WiegerinckUTRECHT
J.W.(Jan) van der WielBERKEL EN RODENRIJS
H.(Hessel) WielesTERNEUZEN
R.(Rutger) WieringVOORHOUT
M.(Martine) van WieringenGELDERMALSEN
J.L.A.(Jan) van de WijdevenHAPERT
D.M.(Dennis) WijeringENSCHEDE
A.J.(Anja) van WijkHEERENVEEN
A.P.J.(Antoine) van den WijngaardAMSTERDAM
K.G.(Klaas Gerard) WijnjaGRONINGEN
J.C.M.(Joyce) de WildeLEIDSCHENDAM
R.B.(Rens) de WildeAMSTERDAM
M.H.(Marco) WildenbeestMALDEN
G.E.(Tineke) de Wilde-van BruggenGORINCHEM
G.E.(Tineke) de Wilde-van BruggenGORINCHEM
S.K.(Suzan) van der WilkDEVENTER
R.(Rikkie) WilsonGELEEN
A.J.(Bart Jan) WiltingODOORN
I.T.(Ingeborg) Wilts-SchipperGRONINGEN
L.H.(Leen) WinterHETEREN
P.(Paul) van WissenZOETERMEER
F.A.(Frank) de WitASCH
N.(Niki) de WolffTERNEUZEN
G.M.(Gert) WoltersLEDEACKER
R.(Roel) WondersÔS-HERTOGENBOSCH
P.J.M.(Peter) WormskampDEVENTER
P.J.M.(Peter) WormskampDEVENTER
A.F.(Anton) van der WulpANNA PAULOWNA
R.K.(Richard) van ZandbergenPUTTEN
W.A.(Willem) van der ZandenAMSTERDAM
H.M.C.(Mariska) van Zanten-de BoerMONNICKENDAM
P.G.(Peter) ZeeHOOGEVEEN
M.(Michel) van ZessenDORDRECHT
J.R.G.(Ronald) ZevenbergenBARNEVELD
S.P.(Simon) ZijlstraJOURE
K.(Koen) ZijlstraARNHEM
W.(Pim) van ZutvenROSMALEN
R.T.(Roland) van der ZwaagLEENDE
J.(Jan) ZwaanBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
E.(Eline) van der ZwaardUTRECHT
J.P.(Peter) ZwindermanPATERSWOLDE

Vul zoekwoord in en druk op 'enter'

X