Hypotheekadviseur in Eindhoven: F.A.C. (Frank) Roggen

Van den Boer en Roggen Financieel Advies

Aalsterweg 191
5644 RA Eindhoven
Portretfoto van F.A.C. (Frank) Roggen, financieel adviseur

Erkend Hypothecair Planner & Hypotheekadviseur in Eindhoven

Zoekt u de best opgeleide hypotheekadviseur in Eindhoven? Een expert die verder kijkt dan alleen de laagste hypotheekrente van vandaag?

Welkom.
Voel je welkom om mij te benaderen i.p.v. enkel welkom. Als Erkend Hypothecair Planner (EHP): bieden wij u geen product, maar een financieel totaalplan voor uw hypotheek dat past bij uw leven, nu én in de toekomst.

Een hypotheek is meer dan alleen de laagste hypotheekrente

Veel mensen staren zich blind op de laagste hypotheekrente. Een scherpe rente is belangrijk, maar het afsluiten van uw hypotheek is een van de grootste financiële beslissingen van uw leven. Een standaard hypotheekadviseur helpt u aan een product. Als Erkend Hypothecair Planner in Eindhoven helpen wij u aan een toekomstbestendig plan. Vraag de adviseur is naar de looptijdrente, dat is de gemiddelde rente over de looptijd van de hypotheek.

Waarom een Erkend Hypothecair Planner voor uw Hypotheek?

Een Erkend Hypothecair Planner (EHP) is breed opgeleid en is onderscheidend door een compleet advies wat past bij uw financiële situatie. Dit is wat u van ons hypotheekadvies mag verwachten:

1. Uw financiële totaalplan staat centraal

Wij verkopen geen hypotheek. Als Erkend Hypothecair Planner (EHP) kijk ik naar uw héle financiële situatie: inkomen, vermogen, pensioen en uw persoonlijke wensen. De hypotheek is een belangrijk onderdeel van dit plan, u moet inzicht verkrijgen of de hypotheek betaalbaar is en blijft in alle financiële situaties. Zo kunt u de juiste keuzes maken.

2. Voorbereid op wat het leven brengt

Wat als het leven anders loopt dan u nu denkt? Als uw hypotheekadviseur in Eindhoven bespreken we de 'wat als'-vragen. Wat gebeurt er met uw hypotheek bij werkloosheid, een scheiding, overlijden of eerder stoppen met werken? Samen zorgen we voor inzicht en de best passende oplossingen.

3. Hypotheekadvies voor de lange termijn

Wilt u eerder stoppen met werken, uw hypotheek aflossen, of een studie voor de kinderen en/of aankoop van een woning financieren? Ons hypotheekadvies is gericht op de lange termijn, zodat uw financiële keuzes van vandaag, uw doelen van morgen ondersteunen.

Uw lokale hypotheekadviseur in Eindhoven

Of u nu uw eerste hypotheek afsluit, gaat verhuizen of uw huidige hypotheek wilt oversluiten tegen een betere hypotheekrente: wij staan voor u klaar. Persoonlijk, onafhankelijk en breed opgeleid. We doen alles voor een passend hypotheekadvies in een financieel plan.

Plan een vrijblijvend gesprek

Klaar voor een hypotheekadvies met F.A.C. (Frank) Roggen, dat écht over u gaat? Neem vandaag nog contact op voor een vrijblijvende afspraak en vul het contactformulier in.

Ik ben zelfstandig financieel dienstverlener gespecialiseerd op gebied van hypotheken, verzekeringen en andere financiële diensten (financieringen en vermogensopbouw), voor zowel particulieren alsook bedrijven. Ik ben directeur en adviseur werkzaam bij Van den Boer en Roggen Financieel Advies. Vanuit onze locatie's aan de Aalsterweg 191 in Eindhoven en de Beekpoort 72 in Weert adviseren en begeleiden wij onze klanten bij hun financiële zaken. We bestaan sinds 1998, onze portefeuille bestaat uit 2500 particuliere en zakelijke relaties. Deskundigheid, onafhankelijkheid, transparantie en service voeren de boventoon in onze advisering en dienstverlening met als motto “uw wensen, ons advies”. Onze kennis van uw persoonlijke situatie en uw overtuiging dat wij voor u van toegevoegde waarde zijn staan in deze relatie centraal Onze adviseurs zijn allen op meerdere vakgebieden gediplomeerd en opgeleid tot Erkend Hypothecair Planner. Wij werken reeds sinds 2008 bij voorkeur op fee basis met netto producten zonder provisie.

51.4212075, 5.4850676